Tesbih Çeşitleri


Namaz ibadetinizin sonrasında ve gün boyunca kullanabileceğiniz tesbih modelleri kategorimiz içerisinde yer alıyor. En kaliteli boncuklar ve kıymetli taşlar kullanılarak üretilmiş olan, sağlam ve şık bir görünüme sahip tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ürün çeşitlerimiz arasından seçim yapabilir ve beğendiğiniz tasarımların siparişini
hemen iletebilirsiniz.

33’lü ve 99’lu Tesbih Modelleri Burada

33’lü tesbihler ve 99’lu tesbihler gibi farklı rakamlarda dizayn edilmiş olan tesbih fiyatları bakımından da yüz güldürüyor. Mevlitler, cemiyetler ve özel toplantılarda konuklarınıza ve katılımcılara hediye etmek için de kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan faydalanarak toplu tespih siparişi verebilirsiniz. Aradığınız tüm renkleri kolaylıkla bulabilmeniz için geniş bir renk skalası kapsamında ürün modellerini beğeniye sunuyoruz.
Kategorimiz içerisinde uç bölümü boncuklu ya da püsküllü olarak dizayn edilmiş olan tesbih modelleri de yer alıyor. Aynı zamanda uç kısmında zarif bir metal zincir bulunan modeller de seçenekleriniz arasında mevcut. Özellikle kadınların beğenisini kazanan simli tesbihler de inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Özel asetat kutusunda hazırlanan ve hediye olarak sunmaya hazır bir şekilde teslim alabileceğiniz tasarımlar da cazip fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Özel Kutusunda Hediyelik Tesbih Modelleri

Kristal görünümlü modeller de hem kullanmak hem de hediye etmek için tercih edilebilir. Üzerinde “hoş geldin bebek” gibi ifadelerin yer aldığı sıra dışı tasarımlar için de kategorimize göz atabilirsiniz. En uygun tesbih fiyatları eşliğinde tüm ürün modellerini inceleyerek beğendiğiniz tasarımlar için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sizlere cazip ödeme seçenekleri de sunuyor ve avantajlı bir alışveriş eşliğinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden toplu tesbih siparişi de verebilirsiniz.