Şık ve Kullanışlı Cübbe Modelleri Sitemizde

Sadelikten hoşlananlar için özel olarak dizayn edilmiş olan cübbe modelleri kategorimiz içerisinde yer alıyor. En kaliteli kumaşlar kullanılarak hazırlanan ve hafif olması sayesinde kolaylıkla giyilip çıkarılabilen tasarımlar en uygun fiyatlar eşliğinde kategorimiz içerisinden temin edilebilir. Hem kendiniz hem de yakınlarınız için bu şık tasarımlar arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

Terletmeyen Cübbe Modellerini İnceleyin

Tamamı terletmeyen ve hava alabilen kumaşlardan hazırlanan cübbe çeşitlerini sizlere çok sayıda farklı renk seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanıma uygun olan tasarımlar leke tutmuyor ve çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip. Aynı zamanda ütüsü kolaylıkla yapılabilen cübbeler kolay kırışmadığı için gün boyunca düzgün duruşunu koruyabiliyor.
Ön bölümü gizli düğme dizaynı ile hazırlanan ve boydan düğme ile ön kısmı kapatılabilen cübbe modelleri arasında V yaka kesimine sahip olan tasarımlar da yer alıyor. Aynı zamanda hakim yaka dizaynı ile hazırlanmış olan modelleri de seçenekleriniz arasına ekledik. Beyaz ve siyah gibi sıklıkla tercih edilen tasarımların farklı renk seçeneklerinin yanı sıra işlemeli olan modelleri de kategorimiz içerisinde yer alıyor.

Astarlı ve İşlemeli Cübbe Modelleri Burada

Ön kenarlar, yaka ve kol kenarları gümüş rengi ya da altın rengi işlemeler ile taçlandırılmış olan modeller şık duruşunuzu ön plana çıkarıyor. Astarlı cübbe çeşitleri diz altına kadar uzanan son derece ideal bir boya sahip. Sizlere farklı beden seçenekleri de sunarak kendinize ya da sevdiklerinize en uygun olan cübbeyi temin edebilmenizi sağlıyoruz.
Uygun fiyatlar eşliğinde inceleyebileceğiniz ürün modelleri için sizlere cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Uzun yıllar deforme olmadan yeni görünümünü koruyabilen cübbe çeşitlerini bütçenizi zorlamadan satın alabilir ve en kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
 
 
KATEGORİLER
FİLTRELEYİN
Sade Cübbe
161.50 TL
95.00 TL
41
Sırmalı Cübbe
204.00 TL
120.00 TL
41
İşlemeli Cübbe
255.00 TL
150.00 TL
41