Kuran Okuyan Kalem Modelleri

Kuran’ı Kerim’i hatasız bir şekilde okumanıza yardımcı olan ve ideal ebatları sayesinde gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz Kuran okuyan kalem çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Elle kolaylıkla kavranabilen ve hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanıma uygun olan sesli Kuran kalemi okuma hızının ayarlanabilmesi özelliği ile de dikkat çekiyor.

Ses Kaydı Yapabilen Kuran okuyan kalem

İstediğiniz hızda okuma yapabilen elektronik Kuran kalemi hem hoparlör üzerinden hem de kulaklık ile dinlenebiliyor. Kalabalık ortamlarda da kulaklık takarak Kuran dinlemenizi sağlayabilen tasarım şarj edilebilme özelliğine sahip. Bataryasını doldurarak elektrik prizine gereksinim duymadan kullanabilirsiniz. Kaliteli ses çıkışı sayesinde Kuran’ı net bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Kullanım kılavuzu ile birlikte adresinize teslim edilen Kuran okuyan kalem bilgisayara bağlanabilme özelliğine de sahip. Aynı zamanda 8 GB gibi hafıza kapasitelerine sahip olan Kuran okuma kalemi modelleri ile okuduğunuz duaları ve Kuran bölümlerini kalem içerisine kaydedebilir, dilediğiniz zaman yeniden dinleyebilirsiniz. Yaptığınız ses kaydını bilgisayar ortamına aktarabilir ve dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

Rahle Boy Kuran Okuyan Kalem

Şarj edebileceğiniz USB kablo ile birlikte, özel mıknatıslı kutusunda kullanıma sunulan sesli Kuran kalemi modellerini sizlere farklı boy seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Orta boy, rahle boy, cami boy gibi ebat seçenekleri arasından kullanım şeklinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Çocukların da Kuran okumayı öğrenmesini teşvik eden elektronik Kuran okuma kalemi görme bozukluğu yaşayanların da Kur’an-ı Kerim’i kolaylıkla okuyabilmesine olanak tanıyor.
Diyanet İşleri Başkanlığından mühürlü olan ürün, yaptığınız kayıtlar sayesinde yanınızda Kuran olmadığında da dinleyebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda meal de okutabileceğiniz tasarım yakınlarınıza hediye olarak da sunabileceğiniz eşsiz bir tasarım harikasıdır. Sizlere yüz güldüren fiyatlar ve ödeme seçenekleri eşliğinde sunduğumuz sesli Kuran kalemi modellerini hemen inceleyebilir ve beğendiğiniz boy için sipariş verebilirsiniz.
 
 
 
KATEGORİLER
FİLTRELEYİN
Kur\'an Kalemim, Çocuklar için Kur\'an Okuyan Kalem
425.00 TL
350.00 TL
18