Minber Örtüsü ve Tabut Örtüsü Çeşitleri Sitemizde

Farklı desenler ve çizimlerle şık bir duruş kazandırılmış olan minber örtüsü modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünlerin siparişini hemen iletebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde beğeniye sunduğumuz tasarımların tamamı yüksek kalite düzeyinde olduğundan uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yıkanabilir özellikteki tabut örtüsü çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Kabe Resimli Minber Örtüsü Modelleri

Üzerinde Kabe resmi bulunan minber örtüsü modellerini de seçenekleriniz arasında ekledik. Farklı renklerde Kabe resimli tabut örtüleri en uygun fiyatlar eşliğinde satın alınabilir. Kategorimiz içerisinde sizlere oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Tamamı son derece ideal ebatlarda hazırlanan ürünler arasında saten baskı ile taçlandırılmış ve parlak duruşu ile dikkat çeken çok sayıda farklı model de yer alıyor.
Lüx kadife minber örtüleri de farklı renk seçenekleri eşliğinde kategorimiz içerisinde mevcut. Aynı zamanda ferman şeklinde dizayn edilmiş olan tasarımlar da seçenekler arasında yer alıyor. Çiçek işlemesi ile dikkat çeken tabut örtüleri de kategorimiz içerisinde mevcut. Üzerinde Arapça yazıların ve duaların yer aldığı ürün modellerini de inceleyebilirsiniz. Tüm tasarımlar alternatif renkler eşliğinde kolaylıkla incelenebilir.

En Uygun Fiyatlı Minber Örtüsü Burada

İşlemeleri de en kaliteli iplikler kullanılarak yapıldığından uzun süre dokusunu koruyabilen tabut örtüleri yıkanarak yeniden kullanılabiliyor. Son derece hafif olan minber örtüleri katlanabilir ve kullanılmadığı durumlarda çok az yer kaplar. Renkleri solmayan ve deforme olmadan düzgün görünümünü koruyan tasarımlar arasından dilediğinizi seçerek alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
Kategorimiz içerisinde yer alan tüm ürünler için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda ödeme sayfamızda cazip ödeme seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Bütçenizi zorlamadan minber örtüleri arasından ihtiyacınız olan modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz.
KATEGORİLER
FİLTRELEYİN
aynı gün kargo
Lüx Kadife Tabut Örtüsü (koyu yeşil)
935.00 TL
550.00 TL
41