Uygun Fiyatlı Rahle Modelleri Sitemizde

Kuran’ı Kerim’e saygı amacıyla okumak için üzerine koyabileceğiniz rahle modelleri kategorimiz içerisinde yer alıyor. Sadece Kuran değil Yasin kitabı ve pek çok kitabın daha rahat okunmasını sağlayan rahleler, duaların yer aldığı tüm eserlerin yüksekte tutulması görevini de yerine getiriyor. Kategorimiz içerisinde hem camilerde hem de evlerde kullanıma uygun olan çok sayıda farklı tasarım bulunuyor.

Oymalı Rahle Modelleri

İnceleyebileceğiniz tasarımlar arasında çam ağacında oyma ile hazırlanan ve estetik görünümü ile ön plana çıkan rahle modelleri de yer alıyor. Boyalı ve cilalı bir şekilde kullanıma sunulan tasarımlar rahle boy Kuran ve Yasin kitaplarının okunabilmesi için son derece ideal ebatlarda hazırlanıyor. Kategorimiz içerisinde farklı ebatlarda üretilmiş olan çok sayıda tasarımı kolaylıkla inceleyebilirsiniz.
 Farklı oyma stilleri kullanılarak dizayn edilmiş olan rahleler kullanılmadığı durumlarda kapatılarak yassı bir görünüme bürünebiliyor. Bu sayede çok yer kaplamadan dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yakma desen rahleler de yer alıyor. Tüm ürün çeşitlerinde olduğu gibi rahle fiyatları da son derece makul seviyede tutuluyor.

Uygun Fiyatlı Ahşap ve Plastik Rahle Modelleri

Cazip rakamlardan oluşan rahle fiyatları hakkında ürünlerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ahşabın yanı sıra plastik malzeme kullanılarak hazırlanmış olan ürün modelleri de kategorimiz içerisinde mevcut. Oldukça hafif malzemelerden imal edilen bu tasarımlar arasında üzerinde cami figürü bulunan rahleler de yer alıyor. bu tasarımlar estetik görünümleri ile ön plana çıkıyor.
Hem renk hem model hem de üretildiği malzeme bakımından sizlere kategorimiz içerisinde geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede aradığınız ya da beğendiğiniz ürün modelini kolaylıkla bulabilir, sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla beraber yüz güldüren ödeme seçenekleri de avantajlı bir alışveriş yapmanızı sağlayacak.
 
KATEGORİLER
FİLTRELEYİN
Plastik Geçmeli Rahle
47.58 TL
27.99 TL
41
Masa Üstü Plastik Rahle
30.60 TL
18.00 TL
41
aynı gün kargo
Plastik Rahle   Lüksboy  Osmanlı Model
66.28 TL
38.99 TL
41
Yakma Desen Rahle (35 cm) Model
88.40 TL
52.00 TL
41
Yakma Desen Rahle (35 cm)
88.40 TL
52.00 TL
41
Yakma Desen Rahle (45 cm) Model 2
96.29 TL
56.64 TL
41
Yakma Desen Rahle (55 cm ) Model 2
119.00 TL
70.00 TL
41
Yakma Desen Rahle ( 75 cm )
129.20 TL
76.00 TL
41