Namaz Öğreten Sesli Seccade 

Namaz kılmaya yeni başlayanlar, çocuklar ya da namaz kılarken hata yaptığını düşünenler için özel olarak tasarlanmış olan sesli seccade modellerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Namaz kılma ibadetinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde yerine getirmenizi kolaylaştıran seccadeler namaz dualarının tümünü sesli olarak okuyabiliyor ve aynı zamanda ezan okuma özelliğine de sahip.

Çocuklar İçin Namaz Öğreten Seccade

Özellikle çocukların hem namaz dualarını hem de namaz kılmayı en doğru şekilde öğrenmesini sağlayan namaz öğreten seccade modelleri katlanabiliyor ve son derece hafif olduğundan her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Beş vakit namaz için gerekli tüm yönlendirmelerin yapılmasını sağlayan sesli çocuk seccadesi çocukları ve gençleri namaz kılmaya teşvik etmesiyle de ön plana çıkıyor.
Üzerinde teknoloji ile geliştirilmiş bir aparat bulunan ve sesli olarak duaların, ezanın rahatlıkla duyulabilmesini sağlayan sesli seccade modellerini sizlere farklı renkler ve farklı desenler eşliğinde sunuyoruz. Tamamı en kaliteli kumaşlar kullanılarak imal edildiğinden uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz. 1. sınıf kalitede iplik kullanılarak dokunan kumaşlar deforme olmadan yıllarca kullanılabiliyor.

Çocukları Teşvik Eden Namaz Öğreten Seccade
 

Ağız bölümü sıkıştırılabilen özel çantasında teslim edilen namaz öğreten seccade her yaştan çocukların namazı öğrenmesini sağlayabiliyor. Aynı zamanda ilerleyen yaşa bağlı olarak unutkanlık problemi yaşayanların namaz ibadetini hatasız bir şekilde yerine getirmeye devam edebilmesi için de namaz kılmayı öğreten seccade modellerini kullanabilirsiniz.

Sevdikleriniz ve yakınlarınız için son derece kullanışlı ve şık bir hediye seçeneği de olabilen ezan okuyan seccade modellerini mevlitler gibi özel günlerde konuklarınıza hediye olarak da verebilirsiniz. Hem çocukların hem de yetişkinlerin namaz ibadetini rahatlıkla yerine getirebileceği, ideal ebatlarda dizayn edilen, iki ucu püsküllü seccade modellerine en uygun fiyatlar eşliğinde hemen sahip olabilirsiniz.